shadow - en to he translation catalogue (420 entries)

en: 	Full Name: %s
he: 	שם מלא: %s

en: 	Home Phone: %s
he: 	מספר טלפון בבית: %s

en: 	Room Number: %s
he: 	מספר חדר: %s

en: 	Work Phone: %s
he: 	מספר טלפון בעבודה: %s

en: 
    %s login:
he: 
    כניסה למערכת %s:

en: 
    %s: %s is unchanged
he: 
    %s: %s אינו שונה

en: 
    Login timed out after %d seconds.
he: 
    זמן סף לכניסה למערכת אחרי  %d שניות.

en: 
    System closed for routine maintenance
he: 
    המערכת סגורה לתחזוקה שגרתית

en: 
    Type control-d to proceed with normal startup,
    (or give root password for system maintenance):
he: 
    לחץ על  control-d להמשך עם העלאה רגילה,
    (או תן את סיסמת ה-root לתחזוקת המערכת):

en: 
    Warning: weak password (enter it again to use it anyway).
he: 
    אזהרה: סיסמה חדשה (הכנס אותה שובה כדי להשתמש בה בכל מקרה).

en:   %s on %s
he:   %s על %s

en:   Choose a new password.
he:   בחר סיסמה חדשה.

en:   Contact the system administrator.
he:   צור קשר עם מנהל המערכת.

en:  from %.*s
he: מ-%.*s

en:  groups=
he:  קבוצות=

en:  is too long
he: היא ארוכה מידי

en: %d failure since last login.  Last was %s on %s.
     | %d failures since last login.  Last was %s on %s.
he[0]: %d שגיאה מאז כניסה אחרונה למערכת. האחרונה היתה %s על %s.
he[1]: %d שגיאות מאז כניסה אחרונה למערכת. האחרונה היתה %s על %s.

en: %s is an invalid shell.
he: %s היא מעטפת לא חוקית.

en: %s not found
he: %s לא נמצא

en: %s's Password:
he: הסיסמה של %s:

en: %s: "%s" contains illegal characters
he: %s: "%s" מכיל תווים לא חוקיים

en: %s: %s is a not a valid group name
he: %s: %s אינה שם חוקי של קבוצה

en: %s: %s is not a unique name
he: %s: %s הוא לא שם יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: %s is the NIS master
he: %s: %s היא המסטר של NIS

en: %s: %s not found in /etc/group
he: %s: %s לא נמצאת בקובץ /etc/group

en: %s: %s not found in /etc/passwd
he: %s: %s לא נמצא בקובץ /etc/passwd

en: %s: %s not owned by %s, not removing
he: %s: %s אינו בבעלות של %s, לא מסיר

en: %s: %u is not a unique gid
he: %s: %u הוא לא gid יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: -O requires NAME=VALUE
he: %s: -O requires שם=ערך

en: %s: -s and -r are incompatibile
he: %s: האופציה -s והאופציה -r אינן תואמות

en: %s: Cannot determine your user name.
he: %s: לא יכול לקבוע את שם המשתמש שלך.

en: %s: Cannot execute %s
he: %s: לא יכול להריץ %s

en: %s: Invalid entry: %s
he: %s: רשומה לא חוקית: %s

en: %s: Not a tty
he: %s: אינו tty

en: %s: PAM authentication failed
he: %s: זיהוי PAM נכשל

en: %s: Passwords do not match, try again.
he: %s: הסיסמאות אינן תואמות, נסה מחדש.

en: %s: Permission denied
he: %s: הגישה נדחתה

en: %s: Permission denied.
he: %s: הגישה נאסרה.

en: %s: Shadow passwords are not configured.
he: %s: סיסמאות צל אינן מוגדרות.

en: %s: Shell %s not found.
he: %s: המעטפת %s לא נמצאה.

en: %s: Try again later
he: %s: נסה שוב מאוחר יותר

en: %s: Unknown user %s
he: %s: משתמש לא מוכר %s

en: %s: WARNING!  Must be set-UID root!
he: %s: אזהרה!  חייב להיות UID root

en: %s: You may not view or modify password information for %s.
he: %s: אינה ראשי לראות או לשנות את מידע הקשור לסיסמה בשביל %s.

en: %s: can't chown %s
he: %s: לא יכול לבצע chown על %s

en: %s: can't create %s
he: %s: לא יכול ליצור את %s

en: %s: can't create %s
he: %s: לא יכול ליצור את %s

en: %s: can't delete shadow group file
he: %s: לא יכול למחוק קובץ קבוצות צל

en: %s: can't delete shadow password file
he: %s: לא יכול למחוק קובץ סיסמאות צל

en: %s: can't get lock
he: %s: לא מצליח לנעול

en: %s: can't get shadow lock
he: %s: לא נצליח לקבל נעילה על קובץ צל

en: %s: can't get unique gid
he: %s: לא יכול להשיג gid יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: can't get unique uid
he: %s: לא יכול לקבל uid יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: can't lock /etc/passwd.
he: %s: לא יכול לנעול את /etc/passwd.

en: %s: can't lock files, try again later
he: %s: לא יכול לנעול קבצים, נסה בבקשה מאוחר יותר

en: %s: can't lock group file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ קבוצות

en: %s: can't lock passwd file
he: %s: לא יכול לנעול הקובץ passwd

en: %s: can't lock password file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ סיסמאות

en: %s: can't lock shadow file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ צל

en: %s: can't lock shadow group file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ קבוצות צל

en: %s: can't lock shadow password file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ סיסמאות צל

en: %s: can't open %s
he: %s: לא יכול לפתוח את %s

en: %s: can't open file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ

en: %s: can't open files
he: %s: לא יכול לפתוח קבצים

en: %s: can't open group file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ קבוצות

en: %s: can't open passwd file
he: %s: לא יכול לפתוח את הקובץ passwd

en: %s: can't open password file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ סיסמאות

en: %s: can't open shadow file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ צל

en: %s: can't open shadow group file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ קבוצות צל

en: %s: can't open shadow password file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ סיסמאות צל

en: %s: can't re-write file
he: %s: לא יכול לכתוב קובץ מחדש

en: %s: can't re-write shadow file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש קובץ צל

en: %s: can't remove shadow entry for %s
he: %s: לא יכול להסיר רשומת צל בשביל %s

en: %s: can't remove shadow group %s
he: %s: לא יכול להסיר את קבוצת הצל %s

en: %s: can't restore %s: %s (your changes are in %s)
he: %s: לא יכול לשחזר %s: %s (השינויים שלך הם ב-%s)

en: %s: can't rewrite password file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש קובץ סיסמאות

en: %s: can't rewrite shadow password file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש קובץ סיסמאות צל

en: %s: can't unlock file
he: %s: לא יכול לפתוח נעילה על קובץ

en: %s: can't update DBM files
he: %s: לא יכול לעדכן קבצי DBM

en: %s: can't update DBM shadow files
he: %s: לא יכול לעדכן קבצי צל של DBM

en: %s: can't update entry
he: %s: לא יכול לעדכן רשומה

en: %s: can't update entry for group %s
he: %s: לא יכול לעדכן רשומה בשביל הקבוצה %s

en: %s: can't update entry for user %s
he: %s: לא יכול לעדכן רשומה בשביל המשתמש %s

en: %s: can't update group file
he: %s: לא יכול לעדכן קובץ קבוצות

en: %s: can't update passwd entry for %s
he: %s: לא יכול לעדכן רשומת passwd בשביל %s

en: %s: can't update passwd file
he: %s: לא יכול לעדכן את הקובץ passwd

en: %s: can't update password file
he: %s: לא יכול לעדכן קובץ סיסמאות

en: %s: can't update shadow entry
he: %s: לא יכול לעדכן רשומת צל

en: %s: can't update shadow entry for %s
he: %s: לא יכול לעדכן רשומת צל בשביל %s

en: %s: can't update shadow file
he: %s: לא יכול לעדכן קובץ צל

en: %s: can't update shadow group file
he: %s: לא יכול לעדכן קובץ רשומות צל

en: %s: can't update shadow password file
he: %s: לא יכול לעדכן קובץ סיסמאות צל

en: %s: cannot add new dbm group entry
he: %s: לא יכול להוסיף רשומת קבוצה של DBM

en: %s: cannot add new dbm shadow group entry
he: %s: לא יכול להוסיף רשומת צל חדשה של DBM

en: %s: cannot change user `%s' on NIS client.
he: %s: לא יכול לשנות משתמש `%s' על לקוח NIS.

en: %s: cannot create directory %s
he: %s: לא יכול ליצור את הספריה %s

en: %s: cannot create new defaults file
he: %s: לא יכול ליצור קובץ ברירות מחדל חדש

en: %s: cannot lock TCFS key file
he: %s: לא יכול לנעול את קובץ מפתח ה-TCFS

en: %s: cannot lock file %s
he: %s: לא יכול לנעול את הקובץ %s

en: %s: cannot lock shadow password file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ סיסמאות צל

en: %s: cannot open DBM files for %s
he: %s: לא יכול לפתוח קבצי DBM בשביל %s

en: %s: cannot open TCFS key file
he: %s: לא יכול לפתוח את קובץ מהפתח ה-TCFS

en: %s: cannot open file %s
he: %s: לא יכול לפתוח את הקובץ %s

en: %s: cannot open group file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ קבוצות

en: %s: cannot open new defaults file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ ברירות מחדש חדש

en: %s: cannot open shadow group file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ קבוצות צל

en: %s: cannot open shadow password file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ סיסמאות צל

en: %s: cannot overwrite file %s
he: %s: לא יכול לכתוב על הקובץ %s

en: %s: cannot remove dbm group entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת קבוצת של DBM

en: %s: cannot remove user's primary group.
he: %s: לא יכול להסיר את הקבוצה הראשית של המשתמש.

en: %s: cannot rename directory %s to %s
he: %s: לא יכול לשנות את שם הספריה %s ל-%s

en: %s: cannot rewrite TCFS key file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש את קובץ מפתח ה-TCFS

en: %s: cannot rewrite group file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש קובץ קבוצות

en: %s: cannot rewrite password file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש קובץ סיסמאות

en: %s: cannot rewrite shadow group file
he: %s: צל לא יכול לכתוב מחדש קובץ קבוצות

en: %s: cannot rewrite shadow password file
he: %s: לא יכול לכתוב מחדש קובץ סיסמאות צל

en: %s: cannot update dbm group entry
he: %s: שגיאה בעדכון רשומת קבוצה של DBM

en: %s: cannot update file %s
he: %s: לא יכול למחוק את הקובץ %s

en: %s: directory %s exists
he: %s: הספריה %s קיימת

en: %s: do not include "l" with other flags
he: %s: אל תכלול "l" עם שאר הדגלים

en: %s: error adding authentication method
he: %s: שגיאה בהוספת שיטת אותטיקציה

en: %s: error adding new group entry
he: %s: רשימה בהוספת רשומה של קבוצה חדשה

en: %s: error adding new password entry
he: %s: שגיאה בהוספת רשומת סיסמה חדשה

en: %s: error adding new shadow password entry
he: %s: שגיאה בהוספת רשומת סיסמת צל חדשה

en: %s: error adding password dbm entry
he: %s: שגיאה בהוספת רשומת סיסמה של DBM

en: %s: error adding record for
he: %s: שגיאה בהוספת רשומה בשביל

en: %s: error changing authentication method
he: %s: שגיאה בשינוי שיטת אותנטיקציה

en: %s: error changing fields
he: %s: שגיאה בשינוי שדות

en: %s: error changing password entry
he: %s: שגיאה בשינוי רשומת סיסמה

en: %s: error deleting TCFS entry
he: %s: שגיאה במחיקת רשומת TCFS

en: %s: error deleting authentication method
he: %s: שגיאה במחיקת שיטת אותנטיקציה

en: %s: error deleting password dbm entry
he: %s: שגיאה במחיקת רשומת סיסמה של DBM

en: %s: error deleting password entry
he: %s: שגיאה במחיקת רשומת סיסמה

en: %s: error deleting shadow passwd dbm entry
he: %s: שגיאה במחיקת רשומת סיסמת צל של DBM

en: %s: error deleting shadow password entry
he: %s: שגיאה במחיקת רשומת סיסמת צל

en: %s: error detected, changes ignored
he: %s: שגיאה זוהתה, מתעלם משינויים

en: %s: error locking group file
he: %s: שגיאה בנעילת קובץ קבוצות

en: %s: error locking shadow group file
he: %s: שגיאה בנעילת קובץ קבוצות צל

en: %s: error opening group file
he: %s: שגיאה בפתיחת קובץ קבוצות

en: %s: error opening shadow group file
he: %s: שגיאה בפתיחת קובץ קבוצות צל

en: %s: error parsing line "%s"
he: %s: שגיאה בעיבוד שורה "%s"

en: %s: error removing directory %s
he: %s: שגיאה בהסרת הספריה %s

en: %s: error removing group dbm entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת קבוצת DBM

en: %s: error removing group entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת קבוצה

en: %s: error removing passwd dbm entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת סיסמה של DBM

en: %s: error removing password entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת סיסמה

en: %s: error removing shadow group dbm entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת קבוצתצל של DBM

en: %s: error removing shadow group entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת קבוצה צל

en: %s: error removing shadow passwd dbm entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת סיסמת צל של DBM

en: %s: error removing shadow password entry
he: %s: שגיאה בהסרת רשומת סיסמת צל

en: %s: error updating files
he: %s: שגיאה בעדכון קבצים

en: %s: error updating group entry
he: %s: שגיאה בעדכון רשומת קבוצה

en: %s: error updating password dbm entry
he: %s: שגיאה בעדכון רשומת סיסמה של DBM

en: %s: error updating password file
he: %s: שגיאה בעדכון קובץ סיסמאות

en: %s: error updating shadow file
he: %s: שגיאה בעדכון קובץ צל

en: %s: error updating shadow passwd dbm entry
he: %s: שגיאה בעדכון רשומת סיסמת צל של DBM

en: %s: fields too long
he: %s: שדות ארוכים מידי

en: %s: gid %u is not unique
he: %s: gid %u אינו יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: group %s does not exist
he: %s: הקבוצה %s לא קיימת

en: %s: group %s exists
he: %s: הקבוצה %s קיימת

en: %s: group %s exists - if you want to add this user to that group, use -g.
he: %s: הקבוצה %s קיימת - אם אתה רוצה להוסיף את משתמש זה לקבוצה, השתמש באפשרות -g.

en: %s: group %s is a NIS group
he: %s: הקבוצה %s היא קבוצת NIS

en: %s: group `%s' is a NIS group.
he: %s: הקבוצה `%s' היא קבוצת NIS.

en: %s: invalid base directory `%s'
he: %s: ספרית בסיס לא חוקית `%s'

en: %s: invalid comment `%s'
he: %s: הערה לא חוקית `%s'

en: %s: invalid date `%s'
he: %s: תאריך לא חוקי `%s'

en: %s: invalid field `%s'
he: %s: שדה לא חוקי `%s'

en: %s: invalid group %s
he: %s: קבוצה לא חוקית %s

en: %s: invalid home directory `%s'
he: %s: ספרית בית לא חוקית `%s'

en: %s: invalid home phone: "%s"
he: %s: מספר טלפון בבית לא חוקי: "%s"

en: %s: invalid name: "%s"
he: %s: שם לא חוקי: "%s"

en: %s: invalid numeric argument `%s'
he: %s: פרמטר מספרי לא תקין `%s'

en: %s: invalid room number: "%s"
he: %s: מספר חדר לא חוקי: "%s"

en: %s: invalid shell `%s'
he: %s: מעטפת לא חוקית `%s'

en: %s: invalid user name '%s'
he: %s: שם משתמש לא חוקי '%s'

en: %s: invalid work phone: "%s"
he: %s: מספר טלפון בעבודה לא חוקי: "%s"

en: %s: line %d: can't create GID
he: %s: שורה %d: לא יכול ליצור GID

en: %s: line %d: can't create UID
he: %s: שורה %d: לא יכול ליצור UID

en: %s: line %d: can't update entry
he: %s: שורה %d: לא יכול לעדכן רשומה

en: %s: line %d: can't update password
he: %s: שורה %d: לא יכול לעדכן סיסמה

en: %s: line %d: cannot find user %s
he: %s: שורה %d: לא יכול למצוא את המשתמש %s

en: %s: line %d: cannot update password entry
he: %s: שורה %d: לא יכול לעדכן רשומת סיסמה

en: %s: line %d: chown failed
he: %s: שורה %d: chown נכשל

en: %s: line %d: invalid line
he: %s: שורה %d: שורה לא חוקית

en: %s: line %d: line too long
he: %s: שורה %d: שורה ארוכה מידי

en: %s: line %d: missing new password
he: %s: שורה %d: חסרה סיסמה חדשה

en: %s: line %d: mkdir failed
he: %s: שורה %d: mkdir נכשל

en: %s: line %d: unknown user %s
he: %s: שורה %d: משתמש לא מוכר %s

en: %s: must be run from a terminal
he: %s: חייב לרוץ מתוך טרמינל

en: %s: name %s is not unique
he: %s: השם %s אינו יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: no DBM database on system - no action performed
he: %s: אין מסד נתונים של DBM על המערכת - אף פעולה לא התבצעה.

en: %s: no changes
he: %s: אין שינויים

en: %s: no flags given
he: %s: לא נתנו דגלים

en: %s: not configured for shadow group support.
he: %s: לא מוגדר לתמיכה בקובץ קבוצות צל.

en: %s: not removing directory %s (would remove home of user %s)
he: %s: לא מסיר את הספריה %s (יסיר את הבית של המשתמש %s)

en: %s: out of memory
he: %s: נגמר הזיכרון

en: %s: out of memory in update_group
he: %s: נגמר הזיכרון בתוך update_group

en: %s: out of memory in update_gshadow
he: %s: נגמר הזיכרון בתוך update_gshadow

en: %s: pam_start: error %d
he: %s: pam_start: שגיאה %d

en: %s: permission denied
he: %s: הגישה נאסרה

en: %s: rebuild the group database
he: %s: בנה מחדש את מסד הנתונים של הקבוצות

en: %s: rebuild the shadow group database
he: %s: בנה מחדש את מסד הנתונים של קבוצות הצל

en: %s: rename: %s
he: %s: שנה שם: %s

en: %s: repository %s not supported
he: %s: המאגר %s אינו נתמך

en: %s: the beginning with
he: %s: המתחילה ב-

en: %s: the files have been updated
he: %s: הקובץ עודכן

en: %s: the files have been updated; run mkpasswd
he: %s: הקובץ עודכן; הרץ את mkpasswd

en: %s: too many groups specified (max %d).
he: %s: יותר מידי קבוצות צויינו (מקסימום %d).

en: %s: uid %lu is not unique
he: %s: uid %lu אינו יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: uid %u is not unique
he: %s: uid %u אינו יחודי (חד חד ערכי)

en: %s: unable to lock group file
he: %s: לא מצליח לנעול קובץ קבוצות

en: %s: unable to lock password file
he: %s: לא יכול לנעול קובץ סיסמאות

en: %s: unable to lock shadow group file
he: %s: לא מצליח לנעול קובץ קבוצות צל

en: %s: unable to open group file
he: %s: לא מצליח לפתוח קובץ קבוצות

en: %s: unable to open password file
he: %s: לא יכול לפתוח קובץ סיסמאות

en: %s: unable to open shadow group file
he: %s: לא מצליח לפתוח קובץ קבוצות צל

en: %s: unknown gid %s
he: %s: gid לא מוכר %s

en: %s: unknown group %s
he: %s: קבוצה לא מוכרת %s

en: %s: unknown member %s
he: %s: חבר לא מוכר %s

en: %s: unknown user
he: %s: משתמש לא מוכר

en: %s: unknown user %s
he: %s: משתמש לא מוכר %s

en: %s: unknown user: %s
he: %s: משתמש לא מוכר: %s

en: %s: user %s does not exist
he: %s: המשתמש %s לא קיים

en: %s: user %s exists
he: %s: המשתמש %s קיים

en: %s: user %s is a NIS user
he: %s: המשתמש %s הוא משתמש NIS

en: %s: user %s is currently logged in
he: %s: המשתמש %s כרגע בתוך המערכת

en: %s: warning: %s not owned by %s
he: %s: אזהרה: %s אינו בבעלות של %s

en: %s: warning: %s not owned by %s, not removing
he: %s: אזהרה: %s אינו בבעלות ע"י %s, לא מסיר

en: %s: warning: CREATE_HOME not supported, please use -m instead.
he: %s: אזהרה: אין בתמיכה ב-CREATE_HOME, השתמש במקום באפשרות -m.

en: %s: warning: can't remove
he: %s: אזהרה: לא מסוגל להסיר

en: %s: warning: failed to completely remove old home directory %s
he: %s: אזהרה: כלשון בהסרה מלאה של הספרית הבית הישנה%s

en: (Enter your own password.)
he: (הכנס סיסמה משלך)

en: **Never logged in**
he: **אף פעם לא נכנס למערכת**

en: Access to su to that account DENIED.
he: הגישה ל-su לחשבון ההוא, נדחתה.

en: Account Expiration Date (YYYY-MM-DD)
he: תאריך תוקף חשבון (YYYY-MM-DD)

en: Account Expires:
he: תוקף חשבון:

en: Adding user %s to group %s
he: מוסיף משתמש %s לקבוצה %s

en: Bad password: %s.
he: סיסמה לא טובה: %s.

en: Can't change root directory to "%s"
he: לא יכול לשנות ספרית שורש ל-"%s"

en: Cannot change ID to root.
he: לא יכול לשנות ID ל-root

en: Cannot commit TCFS changes.
he: לא יכול להתחייב לשינויי TCFS.

en: Cannot commit password file changes.
he: לא יכול לבצע שינויים בקובץ הסיסמאות.

en: Cannot execute %s
he: לא יכול להריץ %s

en: Cannot lock the TCFS key database; try again later
he: לא יכול לנעות את מסד הנתונים של מפתחות TCFS; נסה בבקשה מאוחר יותר

en: Cannot lock the password file; try again later.
he: לא יכול לנעול קובץ סיסמאות; נסה שוב מאוחר יותר

en: Cannot open the TCFS key database.
he: לא יכול לפתוח את מסד הנתונים של מפתחות TCFS.

en: Cannot open the password file.
he: לא יכול לפתוח את קובץ הסיסמאות.

en: Cannot unlock the password file.
he: לא יכול לשחרר נעילה של קובץ הסיסמאות.

en: Changing password for %s
he: משנה סיסמה בשביל %s

en: Changing the aging information for %s
he: שנה מידע הזדקות בשביל %s

en: Changing the login shell for %s
he: משנה מעטפת כניסה למערכת בשביל %s

en: Changing the password for group %s
he: משנה את הסיסמה בשביל הקבוצה %s

en: Changing the user information for %s
he: משנה מידע בשביל המשתמש %s

en: Command line args too long
he: פרמטרי שורת הפקודה ארוכים מידי

en: Could not allocate space for config info.
he: לא יכול להקצות מקום בשביל מידע על הקונפיגורציה.

en: Could not set %s's secret key: is the keyserv daemon running?
he: לא יכול לקבוע את המפתח הסודי של %s: האם השירות keyserv רץ?

en: Couldn't lock file
he: לא יכול לנעול קובץ

en: Couldn't make backup
he: לא יכול לעשות גיבוי

en: Dialup Password:
he: סיסמת חיוג:

en: Enter the new password (minimum of %d, maximum of %d characters)
    Please use a combination of upper and lower case letters and numbers.
he: הכנס את הסיסמה החדשה (מינימום של %d, מקסימום של %d תווים)
    השתמש בבקשה בשילוב של תווים גדולים,קטנים ומספרים.

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
he: הכנס ערך חדש, או לחץ ENTER לברירת המחדל

en: Enter the new value, or press ENTER for the default
he: הכנס ערך חדש, או לחץ ENTER כדי להשתמש בברירת המחדל

en: Enter the new value, or press return for the default
he: הכנס ערך חדש או לחץ ENTER בשביל ברירת המחדל

en: Entering System Maintenance Mode
he: כניסה למצב תחזוקת המערכת

en: Environment overflow
he: הצפת סביבה

en: Error updating the DBM password entry.
he: שגיאה בעדכון רשומת הסיסמה ב-DBM.

en: Error updating the TCFS key database.
he: שגיאה בעדכון מסד הנתונים של מפתחות TCFS.

en: Error updating the password entry.
he: שגיאה בעדכון רשומת הסיסמה.

en: Executing shell %s
he: מריץ את המעטפת %s

en: FAILED LOGIN (%d)%s FOR `%s', %s
he: כניסה למערכת נכשלה (%d)%s בשביל `%s', %s

en: Full Name
he: שם מלא

en: Home Phone
he: מספר טלפון בבית

en: Inactive:	%ld
he: לא פעיל:	%ld

en: Incorrect password for %s.
he: סיסמה לא נכונה עבור %s.

en: Incorrect password for `%s'
he: סיסמה לא נכונה בשביל `%s'

en: Invalid login time
he: זמן כניסה למערכת אינו חוקי

en: Invalid root directory "%s"
he: ספרית שורש לא חוקית "%s"

en: Last Change:
he: שינוי אחרון:

en: Last Password Change (YYYY-MM-DD)
he: שינוי סיסמה אחרון (YYYY-MM-DD)

en: Last login: %.19s on %s
he: כניסה אחרונה למערכת: %.19s על %s

en: Last login: %s on %s
he: כניסה אחרונה למערכת: %s על %s

en: Login Shell
he: מעטפת כניסה למערכת

en: Login incorrect
he: כניסה למערכת אינה נכונה

en: Maximum Password Age
he: גיל סיסמה מקסימלי

en: Maximum number of tries exceeded (%d)
he: חריגה ממספר מקסימלי של ניסיונות (%d)

en: Maximum:	%ld
he: מקסימום:	%ld

en: Minimum Password Age
he: גיל סיסמה מינימלי

en: Minimum:	%ld
he: מינימום:	%ld

en: Never
he: אף פעם

en: New Password:
he: סיסמה חדשה:

en: New password:
he: סיסמה חדשה:

en: No
he: לא

en: No directory, logging in with HOME=/
he: אין ספריה, נכנס למערכת עם HOME=/

en: No mail.
he: אין דואר.

en: No password entry for 'root'
he: אין רשומת סיסמה בשביל 'root'

en: No password file
he: אין קובץ סיסמאות

en: No shell
he: אין מעטפת

en: Old password:
he: סיסמה ישנה:

en: Other
he: אחר

en: PAM_ABORT returned from pam_authenticate()
he: PAM_ABORT הוחזר מ-pam_authenticate()

en: Password Expiration Warning
he: אזהרת תוקף סיסמה

en: Password Expires:
he: תוקף סיסמה:

en: Password Inactive
he: סיסמה לא פעילה

en: Password Inactive:
he: חסור פעילות סיסמה:

en: Password authentication bypassed.
he: אותינטיקציית סיסמאות נעקפה.

en: Password changed.
he: הסיסמה שונתה.

en: Password does not decrypt secret key for %s.
he: הסיסמה אינה מפענחת מפתח סודי של %s.

en: Password:
he: סיסמה:

en: Permission denied.
he: הגישה נדחתה

en: Please enter your OWN password as authentication.
he: הכנס בבקשה סיסמה משלך כדרך להזדהות.

en: Re-enter new password:
he: הכנס מחדש סיסמה חדשה:

en: Removing user %s from group %s
he: מסיר משתמש %s מהקבוצה %s

en: Room Number
he: מספר חדר

en: Shell password:
he: סיסמת מעטפת:

en: Sorry, the password for %s cannot be changed yet.
he: מצטער, הסיסמה של %s עדיין לא ניתנת לשינוי.

en: Sorry.
he: מצטער.

en: Sorry.
he: מצטער.

en: TOO MANY LOGIN TRIES (%d)%s FOR `%s'
he: יותר מידי ניסיונות כניסה למערכת (%d)%s בשביל `%s'

en: The password for %s cannot be changed.
he: הסיסמה של %s לא ניתנת לשינוי.

en: The password for %s is unchanged.
he: הסיסמה בשביל %s אינה שונתה.

en: They don't match; try again
he: הסיסמאות לא תואמות; נסה שוב

en: They don't match; try again.
he: הן לא תואמות; נסה שוב.

en: Too many logins.
he: יותר מידי כניסות למערכת.

en: Try again.
he: נסה שוב.

en: Unable to cd to "%s"
he: לא יכול לבצע cd ל-"%s"

en: Unable to change tty %s
he: לא יכול לשנות tty %s

en: Unknown User: %s
he: משתמש לא מוכר: %s

en: Unknown id: %s
he: id לא מוכר: %s

en: Usage:
    `vipw' edits /etc/passwd        `vipw -s' edits /etc/shadow
    `vigr' edits /etc/group         `vigr -s' edits /etc/gshadow
he: שימוש:
    `vipw' edits /etc/passwd        `vipw -s' edits /etc/shadow
    `vigr' edits /etc/group         `vigr -s' edits /etc/gshadow

en: Usage: %s [-(a|d)] shell
he: שימוש: %s [-(a|d)] shell

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph]
    	[-h home_ph] [-o other] [user]
he: שימוש: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph]
    	[-h home_ph] [-o other] [user]

en: Usage: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph] [-h home_ph]
he: שימוש: %s [-f full_name] [-r room_no] [-w work_ph] [-h home_ph]

en: Usage: %s [-l] [-m min_days] [-M max_days] [-W warn]
    	[-I inactive] [-E expire] [-d last_day] user
he: שימוש: %s [-l] [-m מינימום ימים] [-M מקסימום ימים] [-W אזהרה]
    	[-I לא פעיל] [-E פג תוקף] [-d יום אחרון] שם משתמש

en: Usage: %s [-l] [-m min_days] [-M max_days] [-d last_day] user
he: שימוש: %s [-l] [-m min_days] [-M max_days] [-d last_day] user

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd [shadow]]
he: שימוש: %s [-q] [-r] [-s] [passwd [shadow]]

en: Usage: %s [-q] [-r] [-s] [passwd]
he: שימוש: %s [-q] [-r] [-s] [passwd]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group [gshadow]]
he: שימוש: %s [-r] [-s] [group [gshadow]]

en: Usage: %s [-r] [-s] [group]
he: שימוש: %s [-r] [-s] [group]

en: Usage: %s [-s shell] [name]
he: שימוש: %s [-s shell] [name]

en: Usage: %s [-vf] [-p|g] file
he: שימוש: %s [-vf] [-p|g] file

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp] file
he: שימוש: %s [-vf] [-p|g|sp] file

en: Usage: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] file
he: שימוש: %s [-vf] [-p|g|sp|sg] file

en: Usage: %s [<-u|--login> login-name] [<-t|--time> days] [<-h|--help>]
he: שימוש: %s [<-u|--login> login-name] [<-t|--time> days] [<-h|--help>]

en: Usage: %s [input]
he: שימוש: %s [input]

en: Usage: expiry {-f|-c}
he: שימוש: expiry {-f|-c}

en: Usage: su [OPTS] [-] [username [ARGS]]
    	-	make this a login shell
    	-c, --command=<command>
    		pass command to the invoked shell using its -c
    		option
           -m, -p, --preserve-environment
    		do not reset environment variables, and keep the
    		same shell
           -s, --shell=<shell>
    		use shell instead of the default in /etc/passwd
he: שימוש: su [OPTS] [-] [username [ARGS]]
    	-	make this a login shell
    	-c, --command=<command>
    		pass command to the invoked shell using its -c
    		option
           -m, -p, --preserve-environment
    		do not reset environment variables, and keep the
    		same shell
           -s, --shell=<shell>
    		use shell instead of the default in /etc/passwd

en: User %s has a TCFS key, his old password is required.
he: למשתמש %s יש מפתח TCFS, הסיסמה הישנה שלו נדרשת.

en: Username                Port     Latest
he: שם משתמש                פורט     לאחרונה

en: Username         Port     From             Latest
he: שם משתמש         פורט     מקור             אחרון

en: Username   Failures  Maximum  Latest
he: שם משתמש   שגיאות  מקסימום  אחרונה

en: Warning:	%ld
he: אזהרה:	%ld

en: Warning: login re-enabled after temporary lockout.
he: אזהרה: כניסה למערכת התאפשרה מחדש לאחר נעילה זמנית.

en: Warning: too many groups
he: אזהרה: יותר מידי קבוצות

en: Warning: unknown group %s
he: אזהרה: קבוצה לא מוכרת %s

en: Warning: user %s has a TCFS key.
he: אזהרה: למשתמש %s יש מפתח TCFS.

en: Who are you?
he: מי אתה?

en: Work Phone
he: מספר טלפון בעבודה

en: You are not authorized to su %s
he: אינה מורשה ל-su %s

en: You can use -t option to force the change.
he: אתה יכול להשתמש באופציה -t כדי לכפות את השינוי

en: You have mail.
he: יש לך דואר.

en: You have new mail.
he: יש לך דואר חדש.

en: You may not change $%s
he: אינך רשאי לשנות את $%s

en: You may not change the shell for %s.
he: אינך רשאי לשנות את המעטפת בשביל %s.

en: Your login has expired.
he: תוקף הכניסה שלך למערכת פג.

en: Your password has expired.
he: תוקף הסיסמה שלך פג.

en: Your password is inactive.
he: הסיסמה שלך אינה פעילה.

en: Your password will expire in %ld days.
he: תוקף הסיסמה שלך יפוג בתוך %ld ימים.

en: Your password will expire today.
he: תוקף הסיסמה שלך פג היום.

en: Your password will expire tomorrow.
he: תוקף הסיסמה שלך יפוג מחר.

en: added %d entries, longest was %d
he: התווספו %d רשומות, הארוכה ביותר היתה %d

en: adding record for name
he: מוסיף רשומה בשביל שם

en: configuration error - unknown item '%s' (notify administrator)
he: שגיאת הגדרות - רכיב לא ידוע '%s' (הודע למנהל)

en: delete administrative member `%s'?
he: למחוק חבר אדמיניסטרטיבי `%s'?

en: delete line `%s'?
he: למחוק את השורה `%s'?

en: delete member `%s'?
he: למחוק חבר `%s'?

en: duplicate group entry
he: רשומת קבוצה כפולה

en: duplicate password entry
he: רשומת סיסמה כפולה

en: duplicate shadow group entry
he: רשומת קבוצת צל כפולה

en: duplicate shadow password entry
he: רשומת סיסמת צל כפולה

en: error - lookup '%s' failed
he: שגיאה - חיפוש אחר '%s' נכשל

en: failed to change mailbox owner
he: כשלון בשינוי בעלים על תיבת דואר

en: failed to rename mailbox
he: שגיאה בשינוי שם של תיבת דואר

en: group %s: no user %s
he: קבוצה %s: אין משתמש %s

en: invalid group file entry
he: הרשומה בקובץ הקבוצות אינה חוקית

en: invalid group name `%s'
he: שם הקבוצה `%s' אינו חוקי

en: invalid password file entry
he: רשומת קובץ סיסמאות לא חוקית

en: invalid shadow group file entry
he: רשומת קובץ קבוצות צל לא חוקית

en: invalid shadow password file entry
he: רשומת קובץ סיסמאות צל לא חוקית

en: invalid user name '%s'
he: '%s' שם משתמש לא חוקי

en: login:
he: כניסה למערכת:

en: login: abort requested by PAM
he: login: PAM ביקש ביטול

en: malloc(%d) failed
he: malloc(%d) נכשל

en: no matching group file entry
he: אין רשומה תואמת בקובץ הקבוצות

en: no matching password file entry
he: אין רשומה תואמת בקובץ סיסמאות

en: passwd: pam_start() failed, error %d
he: passwd: pam_start() נכשל, שגיאה %d

en: re-enter Shell password:
he: הכנס מחדש סיסמת מעטפת:

en: shadow group %s: no administrative user %s
he: קבוצת צל %s: אין משתמש אדמיניסטרטיבי %s

en: shadow group %s: no user %s
he: קבוצת צל %s: אין משתמש %s

en: too many groups
he: יותר מידי קבוצות

en: unknown gid: %lu
he: gid לא מוכר: %lu

en: unknown group: %s
he: קבוצה לא מוכרת: %s

en: unknown uid: %u
he: uid לא מוכר: %u

en: unknown user %s
he: שם משתמש לא מוכר %s

en: usage: %s	[-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]
he: שימוש: %s	[-u uid [-o]] [-g group] [-G group,...]

en: usage: %s [-a|-u user] [-m max] [-r] [-t days] [-l locksecs]
he: שימוש: %s [-a|-u user] [-m max] [-r] [-t days] [-l locksecs]

en: usage: %s [-f|-s] [name]
he: שימוש: %s [-f|-s] [name]

en: usage: %s [-p] [name]
he: שימוש: %s [-p] [name]

en: usage: %s [-r] name
he: שימוש: %s [-r] name

en: usage: %s [-r|-R] group
he: שימוש: %s [-r|-R] group

en: usage: groupadd [-g gid [-o]] group
he: שימוש: groupadd [-g gid [-o]] group

en: usage: groupdel group
he: שימוש: groupdel group

en: usage: groupmod [-g gid [-o]] [-n name] group
he: שימוש: groupmod [-g gid [-o]] [-n name] group

en: usage: id
he: שימוש: id

en: usage: id [-a]
he: שימוש: id [-a]

en: usage: newgrp [-] [group]
he: שימוש: newgrp [-] [group]

en: usage: sg group [[-c] command]
he: שימוש: sg group [[-c] command]

en: user %s: directory %s does not exist
he: המשתמש %s: הספריה %s לא קיימת

en: user %s: last password change in the future
he: המשתמש %s: שינוי הסיסמה האחרון התרחש בעתיד

en: user %s: no group %u
he: המשתמש %s: אין קבוצה %u

en: user %s: program %s does not exist
he: המשתמש %s: התוכנית %s לא קיימת
