nano 1.1.99pre3 - en to uk translation catalogue (315 entries)

en: 
     Compiled options:
uk: 
     Зібрано з опціями:

en: 
    Buffer written to %s
uk: 
    Буфер записано до %s

en: 
    No %s written (too many backup files?)
uk: 
    %s не записано (надто багато резервних файлів?)

en: 
    Press return to continue starting nano
uk: 
    Нажміть Enter щоб продовжити завантаження nano

en:    DIR: ...
uk:    Дир: ...

en:   File: ...
uk:   Файл: ...

en:  (to replace)
uk:  (до заміни)

en:  DIR:
uk:  Дир:

en:  Email: nano@nano-editor.org	Web: http://www.nano-editor.org/
uk:  Е-пошта: nano@nano-editor.org	Тенета: http://www.nano-editor.org

en:  GNU nano version %s (compiled %s, %s)
uk:  GNU nano версії %s (зібране %s, %s)

en:  Modified
uk:  Змінено

en:  View
uk:  Перегляд

en:  [Backup]
uk:  [Резерв]

en:  [Backwards]
uk:  [Назад]

en:  [Case Sensitive]
uk:  [РегЗалеж]

en:  [DOS Format]
uk:  [формат DOS]

en:  [Mac Format]
uk:  [формат Mac]

en:  [Regexp]
uk:  [ФормВир]

en:  nano help text
    
     The nano editor is designed to emulate the functionality and ease-of-use of the UW Pico text editor.  There are four main sections of the editor: The top line shows the program version, the current filename being edited, and whether or not the file has been modified.  Next is the main editor window showing the file being edited.  The status line is the third line from the bottom and shows important messages. The bottom two lines show the most commonly used shortcuts in the editor.
    
     The notation for shortcuts is as follows: Control-key sequences are notated with a caret (^) symbol and are entered with the Control (Ctrl) key.  Escape-key sequences are notated with the Meta (M) symbol and can be entered using either the Esc, Alt or Meta key depending on your keyboard setup.  The following keystrokes are available in the main editor window.  Alternative keys are shown in parentheses:
uk:  текст допомоги nano
    
     Редактор  nano  розроблено  для  емуляції  функціональності  та  простоти використання редактору  UW Pico.  Редактор поділяється на 4 головні секції: верхній рядок містить версію програми, ім'я поточного файлу, що редагується, та інформацію про те, чи внесено будь-які зміни до файлу. Наступна секція - це головне вікно редагування, в якому (якщо уважно придивитись) можна побачити зміст поточного файлу. Рядок статуту є 3-м знизу рядком та містить важливі повідомлення. Останні два рядки містять найбільш загальні комбінації клавіш редактору.
    
      Нотатки до комбінацій: комбінації з клавішею Control показані із символом '^' та  вводяться  з  натиснутою  клавішею  Control (Ctrl).   Esc-комбінації показані символом 'M' та вводяться з використанням клавіші Esc, Alt або Meta в залежності від  Вашої клавіатури. Наступні комбінації доступні в головному вікні редагування. Додаткові комбінації показані у дужках:

en: "%s" is a directory
uk: Файл "%s" є директорією

en: "%s" not found
uk: "%s" не знайдено

en: "%s..." not found
uk: "%s..." не знайдено

en: "start=" requires a corresponding "end="
uk: "start=" потребує відповідного "end="

en: (ignored, for Pico compatibility)
uk: (ігноровано, для сумісності із Pico)

en: (more)
uk: (далі)

en: +LINE
uk: +РЯДОК

en: --fill=[#cols]
uk: --fill=[#стовп]

en: --operatingdir=[dir]
uk: --operatingdir=[дир]

en: --quotestr=[str]
uk: --quotestr=[рядок]

en: --speller=[prog]
uk: --speller=[прог]

en: --syntax [str]
uk: --syntax [рядок]

en: --tabsize=[num]
uk: --tabsize=[чис]

en: -Q [str]
uk: -Q [рядок]

en: -T [num]
uk: -T [чис]

en: -Y [str]
uk: -Y [рядок]

en: -o [dir]
uk: -o [дир]

en: -r [#cols]
uk: -r [#стовп]

en: -s [prog]
uk: -s [прог]

en: Aa
uk: AaВв

en: Aborted
uk: Прервано

en: All
uk: Все

en: Append
uk: Додати

en: Append Selection to File
uk: Додати Виділене до файлу

en: Append to the current file
uk: Додати до поточного файлу

en: Auto indent
uk: Авто-вирівнювання

en: Auto save on exit, don't prompt
uk: АвтоЗапис при виході, без запитань

en: Auto wrap
uk: Авто загортання

en: Automatically indent new lines
uk: Автоматично вирівнювати нові рядки

en: Back
uk: Назад

en: Back up original file when saving
uk: Зробити резервну копію файлу при зберіганні

en: Backing up file
uk: Робити резервну копію файла

en: Backspace
uk: Забій

en: Backup File
uk: Зробити резервну копію

en: Backup existing files on save
uk: Робити резервні копії існуючих файлів при запису

en: Bad quote string %s: %s
uk: Поганий рядок цитування %s: %s

en: Bad regex "%s": %s
uk: Не вірний регулярний вираз "%s": %s

en: Brought to you by:
uk: Створено для Вас:

en: Browser Go To Directory Help Text
    
     Enter the name of the directory you would like to browse to.
    
     If tab completion has not been disabled, you can use the TAB key to (attempt to) automatically complete the directory name.
    
     The following function keys are available in Browser Go To Directory mode:
uk: Текст допомоги режиму переглядача файлів До_директорії
    
     Введіть ім'я директорії, яку Ви бажаєте переглянути.
    
     Якщо tab-доповнення не заборонено, Ви можете користуватись клавішею TAB для (спроби) автоматичного доповнення назви директорії.
    
     Наступні функціональні клавіші наявні в режимі переглядача файлів До_Директорії:

en: Can now UnJustify!
uk: Можу зараз же СкасВирівнювання!

en: Can't go outside of %s in restricted mode
uk: Не можу піти поза %s в обмеженому режимі

en: Can't insert file from outside of %s
uk: Не можу вставити файл поза %s

en: Can't move up a directory
uk: Не можу перемістити директорію

en: Can't open "%s": %s
uk: Не можу відкрити "%s": %s

en: Can't write outside of %s
uk: Не можу записати поза %s

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel the current function
uk: Скасувати поточну функцію

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cannot add a color directive without a syntax line
uk: Не можу додати команду кольору без рядка синтаксису

en: Case Sens
uk: РегЗалеж

en: Close
uk: Закрити

en: Close currently loaded file/Exit from nano
uk: Закрити завантажений зараз файл/Вийти із nano

en: Color syntax highlighting
uk: Підсвічування синтаксису кольором

en: Come on, be reasonable
uk: Гей, будьте автотентичні

en: Command to execute
uk: Команда до виконання

en: Constant cursor position
uk: Постійна позиція курсора

en: Constantly show cursor position
uk: Постійно показувати позицію курсора

en: Could not close %s: %s
uk: Не можу зачинити %s: %s

en: Could not create a temporary filename: %s
uk: Не можу створити тимчасову назву для файлу: %s

en: Could not create pipe
uk: Не можу створити канал (pipe)

en: Could not fork
uk: Не можу зробити fork()

en: Could not get size of pipe buffer
uk: Не можу отримати розмір буферу каналу

en: Could not invoke "%s"
uk: Не можу виконати "%s"

en: Could not open %s for prepend: %s
uk: Не можу відкрити %s для запису: %s

en: Could not open %s for writing: %s
uk: Не можу відкрити %s для запису: %s

en: Could not open file for writing: %s
uk: Не можу відкрити файл для запису: %s

en: Could not pipe
uk: Не можу працювати із каналом (pipe)

en: Could not read %s for backup: %s
uk: Не можу прочитати %s для резервування: %s

en: Could not reopen %s: %s
uk: Не вдається перевідкрити %s: %s

en: Could not set access/modification time on backup %s: %s
uk: Не можу встановити час останьої зміни/звертання на резервний файл %s: %s

en: Could not set owner %d/group %d on backup %s: %s
uk: Не можу встановити власника %d/групу %d на резервний файл %s: %s

en: Could not set permissions %o on %s: %s
uk: Не можу встановити права %o на %s: %s

en: Could not set permissions %o on backup %s: %s
uk: Не можу встановити права %o на резервний файл %s: %s

en: Couldn't write backup: %s
uk: Не можу записати резерв: %s

en: Creating misspelled word list, please wait...
uk: Створюю перелік орфографічних помилок, заждіть б-ласка...

en: Cur Pos
uk: Позиція

en: Cut Text
uk: Вирізати

en: Cut the current line and store it in the cutbuffer
uk: Вирізати поточний рядок та помістити його до "кишені"

en: Cut to end
uk: Вирізати до кінця

en: DOS Format
uk: формат DOS

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete the character to the left of the cursor
uk: Видалити літеру зліва від курсора

en: Delete the character under the cursor
uk: Видалити літеру під курсором

en: Direction
uk: Напрямок

en: Do regular expression searches
uk: Пошук по формальному виразу (regexp)

en: Don't convert files from DOS/Mac format
uk: Нема перетворювання із DOS/Mac формату

en: Don't follow symbolic links, overwrite
uk: Не йти за сімлінками, але переписувати

en: Don't look at nanorc files
uk: Не дивитися в nanorc файли

en: Don't show help window
uk: Не показувати вікно допомоги

en: Don't wrap long lines
uk: Не загортати довгі рядки

en: Down
uk: Вниз

en: Edit a replacement
uk: Редагувати заміну

en: Edit the previous search/replace strings
uk: Редагувати попередній рядок пошуку/заміни

en: Enable alternate speller
uk: Альтернативна програма перевірки правопису

en: Enable mouse
uk: Дозволити мишу

en: Enable multiple file buffers
uk: Дозволити декілька файлових буферів

en: Enable suspend
uk: Дозволити призупинку

en: End
uk: Кінець

en: Enter
uk: Ввод

en: Enter line number
uk: Введіть номер рядка

en: Error in %s on line %d:
uk: Помилка в %s у рядку %d:

en: Error invoking "sort -f"
uk: Помилка виконання "sort -f"

en: Error invoking "spell"
uk: Помилка виконання "spell"

en: Error invoking "uniq"
uk: Помилка виконання "uniq"

en: Errors found in .nanorc file
uk: Знайдено помилки у файлі .nanorc

en: Execute Command
uk: Виконати команду

en: Execute external command
uk: Виконати зовнішню команду

en: Exit
uk: Вихід

en: Exit from nano
uk: Вихід з nano

en: External Command Help Text
    
     This menu allows you to insert the output of a command run by the shell into the current buffer (or a new buffer in multibuffer mode).
    
     The following keys are available in this mode:
uk: Текст допомоги режиму Зовнішня Команда
    
     Це меню дозволяє вам вставити вивід команди, що виконуватиметься в оболонці, в поточний буфер (або у новий буфер в багато-буферному режимі).
    
     Наступні клавіші наявні у цьому режимі:

en: File "%s" is a device file
uk: Файл "%s" є файлом пристрою

en: File Browser Help Text
    
     The file browser is used to visually browse the directory structure to select a file for reading or writing.  You may use the arrow keys or Page Up/Down to browse through the files, and S or Enter to choose the selected file or enter the selected directory.  To move up one level, select the directory called ".." at the top of the file list.
    
     The following function keys are available in the file browser:
uk: Текст допомоги режиму Переглядач Файлів
    
     Переглядач файлів використовується для візуального перегляду змісту директорії та обирання потрібного файлу для запису або читання. Ви маєте користуватись клавішами керування курсором та PageUp/PageDown для пересування крізь файли, та обирати потрібний файл або входити до обраної директорії клавішею S або Enter. Щоб переміститись на директорію вище, оберіть директорію ".." в початку списку файлів.
    
     Наступні функціональні клавіші наявні в режимі Переглядач Файлів:

en: File Name to Append to
uk: Ім'я файлу для додавання

en: File Name to Prepend to
uk: Ім'я файлу для додавання

en: File Name to Write
uk: Ім'я файлу до запису

en: File exists, OVERWRITE ?
uk: Файл існує, ПЕРЕПИСАТИ ?

en: File to insert [from %s]
uk: Файл до вставки [від %s]

en: File to insert [from ./]
uk: Файл до вставки [від ./]

en: File to insert into new buffer [from %s]
uk: Файл до вставки (в новий буфер) [від %s]

en: File to insert into new buffer [from ./]
uk: Файл до вставки (в новий буфер) [від ./]

en: File:
uk: Файл:

en: Find Other Bracket
uk: Знайти Другу Дужку

en: Find other bracket
uk: Знайти другу дужку

en: Finished checking spelling
uk: Перевірку орфографії завершено

en: First Line
uk: Перший Рядок

en: For ncurses:
uk: Для ncurses:

en: Forward
uk: Вперед

en: Get Help
uk: Допомога

en: Go To Dir
uk: До Директорії

en: Go To Line
uk: До Рядка

en: Go To Line Help Text
    
     Enter the line number that you wish to go to and hit Enter.  If there are fewer lines of text than the number you entered, you will be brought to the last line of the file.
    
     The following function keys are available in Go To Line mode:
uk: Текст допомоги режиму До_рядка
    
     Введіть номер рядка до якого Ви бажаєте дістатись та натисніть Enter. Якщо кількість рядків у файлі менша за число яке Ви ввели, Ви попадете на останній рядок файлу.
    
     Наступні функціональні клавіші наявні у режимі До_рядка:

en: Go to a specific line number
uk: Перейти до вказаного рядка

en: Go to directory
uk: До Директорії

en: Go to file browser
uk: До переглядача файлів

en: Go to the first line of the file
uk: Переміститися до першого рядка файлу

en: Go to the last line of the file
uk: Переміститися до останнього рядка файлу

en: Goto Cancelled
uk: Скасовано

en: Goto Directory
uk: До Директорії

en: Help mode
uk: Режим допомоги

en: History
uk: Історія

en: Home
uk: Початок

en: I can't find my home directory!  Wah!
uk: Я не можу знайти свою домівку! Жах!

en: Insert File Help Text
    
     Type in the name of a file to be inserted into the current file buffer at the current cursor location.
    
     If you have compiled nano with multiple file buffer support, and enable multiple buffers with the -F or --multibuffer command line flags, the Meta-F toggle, or a nanorc file, inserting a file will cause it to be loaded into a separate buffer (use Meta-< and > to switch between file buffers).
    
     If you need another blank buffer, do not enter any filename, or type in a nonexistent filename at the prompt and press Enter.
    
     The following function keys are available in Insert File mode:
uk: Текст допомоги режиму Вставити Файл
    
     Введіть ім'я файлу до вставки в поточний файловий буфер в поточну позицію курсору.
    
     Якщо Ваш nano зібраний із підтримкою декількох файлових буферів, та ця можливість ввімкнена через опції командного рядку -F або --multibuffer, або через комбінацію Meta-F, або за допомогою файлу nanorc, файл вставиться в окремий файловий буфер (користуйтесь Meta-< та > щоб перемикатись між буферами).
    
     Якщо Вам потрібен окремий пустий буфер, просто жміть Enter в рядку запрошення без вписування імені файлу, або впишіть ім'я неіснуючого файлу та натисніть Enter.
    
     Наступні функціональні клавіші наявні в режимі Вставити Файл:

en: Insert a carriage return at the cursor position
uk: Вставити символ CR (повернення голівки) в поз. курсора

en: Insert a tab character
uk: Вставити символ табуляції

en: Insert another file into the current one
uk: Вставити інший файл до поточного

en: Invalid regex "%s"
uk: Невірний регулярний вираз "%s"

en: Invoke the help menu
uk: Викликати меню допомоги

en: Invoke the spell checker, if available
uk: Викликати програму пошуку друкарських помилок (якщо є)

en: Justify
uk: Вирівнювання

en: Justify the current paragraph
uk: Вирівняти поточний абзац

en: Key illegal in VIEW mode
uk: Невірна кнопка в режимі VIEW

en: Key illegal in non-multibuffer mode
uk: Невірна кнопка в не-мультибуферному режимі

en: Last Line
uk: Останній Рядок

en: Let ^K cut from cursor to end of line
uk: Дозволити ^K вирізати від курсора до кінця рядка

en: Log & read search/replace string history
uk: Вести журнал та читати історію умов пошуку/заміни

en: Mac Format
uk: формат Mac

en: Make the current search or replace case (in)sensitive
uk: Зробити поточний пошук або заміну (не)залежним від регістру літер

en: Mark Set
uk: Мітку встановлено

en: Mark Text
uk: Помітити

en: Mark UNset
uk: Мітку знято

en: Mark text at the current cursor location
uk: Помітити текст під поточною позицією курсора

en: Missing color name
uk: Відсутня назва кольору

en: Missing syntax name
uk: Відсутня назва синтаксису

en: Mouse support
uk: Підтримка миші

en: Move back one character
uk: Назад на одну літеру

en: Move backward one word
uk: Назад на одне слово

en: Move down one line
uk: Переміститися на рядок нижче

en: Move forward one character
uk: Вперед на одну літеру

en: Move forward one word
uk: Вперед на одне слово

en: Move to the beginning of the current line
uk: Переміститися до початку поточного рядка

en: Move to the end of the current line
uk: Переміститися на кінець поточного рядка

en: Move to the next screen
uk: Перейти до наступного екрану

en: Move to the previous screen
uk: Перейти до попереднього екрану

en: Move up one line
uk: Піднятися вгору на один рядок

en: Multiple file buffers
uk: Декілька файлових буферів

en: New Buffer
uk: Новий Буфер

en: New File
uk: Новий файл

en: Next File
uk: Наступний файл

en: Next Page
uk: Наст.Стор.

en: Next Word
uk: НастСлово

en: Nn
uk: NnНн

en: No
uk: Ні

en: No Replace
uk: Не Заміщати

en: No conversion from DOS/Mac format
uk: Нема перетворювання із DOS/Mac формату

en: No matching bracket
uk: Нема відповідної дужки

en: No more open files
uk: Більш нема відкритих файлів

en: Not a bracket
uk: Не дужка

en: NumLock glitch detected.  Keypad will malfunction with NumLock off
uk: помічено глюк NumLock'а. Додаткова клавіатура може не працювати

en: Open next loaded file
uk: Відкрити наступний файл

en: Open previously loaded file
uk: Відкрити попередній файл

en: Option		Long option		Meaning
uk: Опції		Довгі опції		Значення

en: Option		Meaning
uk: Опція		Значення

en: Prepend
uk: Додати(0)

en: Prepend Selection to File
uk: Додати Виділене до файлу (в початок файла)

en: Prepend to the current file
uk: Додати до поточного файлу (в початок файла)

en: Preserve XON (^Q) and XOFF (^S) keys
uk: Зберегти клавіши XON (^Q) та XOFF (^S)

en: Prev Page
uk: Поп.Стор.

en: Prev Word
uk: ПопСлово

en: Previous File
uk: Попередній Файл

en: Print version information and exit
uk: Показати версію та вийти

en: Quoting string, default "> "
uk: Рядок посилання, по замовченню "> "

en: Read %d line | Read %d lines
uk[0]: Прочитано %d рядок
uk[1]: Прочитано %d рядка
uk[2]: Прочитано %d рядків

en: Read %d line (Converted from DOS format) | Read %d lines (Converted from DOS format)
uk[0]: Прочитано %d рядок (перетворено з формату DOS)
uk[1]: Прочитано %d рядка (перетворених з формату DOS)
uk[2]: Прочитано %d рядків (перетворених з формату DOS)

en: Read %d line (Converted from Mac format) | Read %d lines (Converted from Mac format)
uk[0]: Прочитано %d рядок (перетворено з формату Mac)
uk[1]: Прочитано %d рядка (перетворених з формату Mac)
uk[2]: Прочитано %d рядків (перетворених з формату Mac)

en: Read File
uk: Чит. Файл

en: Reading File
uk: Читаємо файл..

en: Received SIGHUP or SIGTERM
uk: Прийнято SIGHUP або SIGTERM

en: Refresh
uk: Перемалювати

en: Refresh (redraw) the current screen
uk: Перемалювати поточний екран

en: Refusing 0 length regex match
uk: Відкидаємо співпадіння формального виразу довжиною 0

en: Regexp
uk: ФормВир

en: Replace
uk: Заміна

en: Replace Cancelled
uk: Заміну скасовано

en: Replace failed: unknown subexpression!
uk: Заміна невдала: незнайомий підвираз!

en: Replace text within the editor
uk: Замінити текст у межах редактора

en: Replace this instance?
uk: Замінити цей примірник?

en: Replace with
uk: Замінити на

en: Replaced %d occurrence | Replaced %d occurrences
uk[0]: Замінено %d входження
uk[1]: Замінені %d входження
uk[2]: Замінено %d входжень

en: Save modified buffer (ANSWERING "No" WILL DESTROY CHANGES) ?
uk: Зберегти змінений буфер (Відповідь "Ні" СКАСУЄ ВСІ ЗМІНИ) ?

en: Search
uk: Пошук

en: Search Cancelled
uk: Пошук скасовано

en: Search Command Help Text
    
     Enter the words or characters you would like to search for, then hit enter.  If there is a match for the text you entered, the screen will be updated to the location of the nearest match for the search string.
    
     The previous search string will be shown in brackets after the Search: prompt.  Hitting Enter without entering any text will perform the previous search.
    
     The following function keys are available in Search mode:
uk: Текст допомоги команди пошуку
    
     Введіть слова або літери які Ви шукаєте, та натисніть Enter. Якщо для введеної Вами умови знайдеться відповідний збіг, екран переміститься в положення поблизу цього збігу.
    
     Попередня умова збігу з'явиться у квадратних дужках після запрошення "Пошук:". Натиснення Enter без редагування будь-якого тексту призведе до пошуку попередньої умови збігу.
    
     Наступні функціональні клавіші наявні у режимі Пошуку:

en: Search Wrapped
uk: Дісталися кінця файла, почали спочатку

en: Search backwards
uk: Шукати назад

en: Search for text within the editor
uk: Шукати текст в межах редактору

en: Set fill cols to (wrap lines at) #cols
uk: Встановити загортання рядків в позиції #стовп

en: Set operating directory
uk: Встановити робочий каталог

en: Set width of a tab to num
uk: Встановити розмір табуляції =чис

en: Show the position of the cursor
uk: Показати позицію курсора

en: Show this message
uk: Показати це повідомлення

en: Smooth scrolling
uk: Плавна прокрутка

en: Sorry, support for this function has been disabled
uk: Вибачте, підтримка цієї функції було заборонено

en: Space
uk: Пробіл

en: Special thanks to:
uk: Особлива подяка:

en: Spell Check Help Text
    
     The spell checker checks the spelling of all text in the current file.  When an unknown word is encountered, it is highlighted and a replacement can be edited.  It will then prompt to replace every instance of the given misspelled word in the current file.
    
     The following other functions are available in Spell Check mode:
uk: Текст допомоги режиму Правопис
    
     Програма перевірки правопису перевіряє орфографію всього тексту в поточному файлі. Коли зустрічається незнайоме слово, воно виділяється та з'являється можливість відредагувати пропоновану заміну. Потім з'явиться запит на заміну кожного входження цього незнайомого слова в поточному файлі.
    
     Наступні інші функції наявні в режимі Правопис:

en: Spell checking failed: %s
uk: Перевірка орфографії не вдалася: %s

en: Spell checking failed: unable to write temp file!
uk: Перевірка орфографії не вдалася: неможливо записати тимчасовий файл!

en: Start at line number LINE
uk: Почати з рядка номер РЯДОК

en: Suspend
uk: Призупинка -

en: Switched to %s
uk: Перемкнуто до %s

en: Syntax definition to use
uk: Визначення синтаксису до використання

en: Tab
uk: Табуляція

en: Tab size is too small for nano...
uk: Розмір табуляції замалий для nano...

en: Thank you for using nano!
uk: Дякуємо Вам за те, що обрали nano!

en: The Free Software Foundation
uk: The Free Software Foundation (Фонд Вільного Програмного забезпечення)

en: The nano text editor
uk: Текстовий редактор nano

en: This is the only occurrence
uk: Це єдине співпадіння

en: To Files
uk: До Файлів

en: To Spell
uk: Правопис

en: Toggle insert into new buffer
uk: Перемикнути режим вставки в новий буфер

en: UnCut Txt
uk: СкасВиріз

en: UnJustify
uk: СкасВирівн

en: Unable to open ~/.nano_history file, %s
uk: Не можу відкрити файл ~/.nano_history, %s

en: Unable to open ~/.nanorc file, %s
uk: Не можу відкрити файл ~/.nanorc, %s

en: Unable to write ~/.nano_history file, %s
uk: Не вдається записати файл ~/.nano_history, %s

en: Uncut from the cutbuffer into the current line
uk: Скасувати вирізання та вставити зміст "кишені" до поточного рядка

en: Unjustify after a justify
uk: Скасувати останнє вирівнювання

en: Up
uk: Вгору

en: Usage: nano [+LINE] [GNU long option] [option] [file]
uk: Використання: nano [+РЯДОК] [довгі опції GNU] [опції] [файл]

en: Usage: nano [+LINE] [option] [file]
uk: Використання: nano [+РЯДОК] [опція] [файл]

en: Use "fg" to return to nano
uk: Користуйтеся командою "fg" для того, щоб повернутися до nano

en: Use alternate keypad routines
uk: Вживати альтернативні підпрограми для keypad

en: Use regular expressions
uk: Формальні вирази (regexp)

en: View (read only) mode
uk: Режим переглядання (тільки читання)

en: Where Is
uk: Пошук

en: Window size is too small for nano...
uk: Розмір вікна замалий для Nano...

en: Write File Help Text
    
     Type the name that you wish to save the current file as and hit Enter to save the file.
    
     If you have selected text with Ctrl-^, you will be prompted to save only the selected portion to a separate file.  To reduce the chance of overwriting the current file with just a portion of it, the current filename is not the default in this mode.
    
     The following function keys are available in Write File mode:
uk: Текст допомоги режиму Зберегти Файл
    
     Введіть ім'я під яким Ви бажаєте зберегти поточний файл та натисніть Enter.
    
     Якщо Ви користуєтесь кодом відмітки із Ctrl-^ та помітили деякий текст, з'явиться запит із підказкою, чи записати обраний блок в окремий файл. Щоб зменшити шанси перезапису поточного файлу лише частиною цього файлу, ім'я поточного файлу не буде ім'ям по замовченню в цьому режимі.
    
     Наступні функціональні клавіші наявні в режимі Зберегти Файл

en: Write Selection to File
uk: Записати Виділене до файлу

en: Write file in DOS format
uk: Запис файлу у форматі DOS

en: Write file in Mac format
uk: Запис файлу у форматі Mac

en: Write file out in DOS format
uk: Запис файлу у форматі DOS

en: Write file out in Mac format
uk: Запис файлу у форматі Mac

en: Write the current file to disk
uk: Записати поточний файл на диск

en: WriteOut
uk: Записати

en: Writing file in DOS format
uk: Запис файлу у форматі DOS

en: Writing file in Mac format
uk: Запис файлу у форматі Mac

en: Wrote %d line | Wrote %d lines
uk[0]: Записано %d рядок
uk[1]: Записано %d рядка
uk[2]: Записано %d рядків

en: XOFF ignored, mumble mumble.
uk: XOFF игноровано, прим-пім-пім

en: XON ignored, mumble mumble.
uk: XON игноровано, мур-мур-мур

en: Yes
uk: Так

en: Yy
uk: YyТт

en: and anyone else we forgot...
uk: та іншим кого ми забули...

en: argument %s has unterminated "
uk: аргумент %s має закінчуватися на "

en: color %s not understood.
    Valid colors are "green", "red", "blue", 
    "white", "yellow", "cyan", "magenta" and 
    "black", with the optional prefix "bright".
uk: колір %s не зрозумілий.
    Наявні кольори - "green", "red", "blue", 
    "white", "yellow", "cyan", "magenta" та 
    "black", з опціональним префіксом "bright".

en: command %s not understood
uk: команда %s не зрозуміла

en: disabled
uk: заборонено

en: enable/disable
uk: дозволити/заборонити

en: enabled
uk: дозволено

en: line %ld/%ld (%d%%), col %lu/%lu (%d%%), char %lu/%ld (%d%%)
uk: рядок %ld/%ld (%d%%), стовпчик %lu/%lu (%d%%, літера %lu/%ld (%d%%)

en: nano is out of memory!
uk: невистачає вільної пам'яті для nano!

en: option %s requires an argument
uk: опція %s потребує аргумента

en: regex strings must begin and end with a " character
uk: рядки формальних виразів повинні починатись та закінчуватись символом '"'

en: requested fill size %d invalid
uk: запитаний розмір заповнення %d є некоректним

en: requested tab size %d invalid
uk: запрошений розмір табуляції %d є некоректним

en: version
uk: версія
