findutils 4.2.27 - en to et translation catalogue (112 entries)

en: 
    	%s contain newline characters,
et: 
    	%s sisaldab reavahetuse sümboleid,

en: 
    	and %s contain characters with the high bit set.
et: 
    	ja %s sisaldab sümboleid, milles on kõrgeim bitt seatud.

en: 
    	of which %s contain whitespace,
et: 
    	millest %s sisaldab tühemikke,

en: 
    Report bugs to <bug-findutils@gnu.org>.
et: 
    Vigadest teatage aadressil <bug-findutils@gnu.org>.

en: 
    default path is the current directory; default expression is -print
    expression may consist of: operators, options, tests, and actions:
et: 
    vaikimisi tee on jooksev kataloog; vaikimisi avaldis on -print
    avaldis võib koosneda: operaatorid, võtmed, testid ja tegevused:

en:       -nouser -nogroup -path PATTERN -perm [+-]MODE -regex PATTERN
          -wholename PATTERN -size N[bcwkMG] -true -type [bcdpflsD] -uid N
          -used N -user NAME -xtype [bcdpfls]
et:       -nouser -nogroup -path MUSTER -perm [+-]MOOD -regex MUSTER
          -wholename MUSTER -size N[bcwkMG] -true -type [bcdpflsD] -uid N
          -used N -user NIMI -xtype [bcdpfls]

en: %s terminated by signal %d
et: %s katkestati signaaliga %d

en: %s%s changed during execution of %s (old device number %ld, new device number %ld, filesystem type is %s) [ref %ld]
et: %s%s muutus %s töö ajal (vana seadme number %ld, uus seadme number %ld, failisüsteemi tüüp on %s) [viit %ld]

en: %s%s changed during execution of %s (old inode number %ld, new inode number %ld, filesystem type is %s) [ref %ld]
et: %s%s muutus %s töö ajal (vana i-kirje number %ld, uus i-kirje number %ld, failisüsteemi tüüp on %s) [viit %ld]

en: %s: exited with status 255; aborting
et: %s: lõpetas olekuga 255; katkestan

en: %s: illegal option -- %c
et: %s: lubamatu võti -- %c

en: %s: invalid number for -%c option
et: %s: vigane number võtmele -%c

en: %s: invalid option -- %c
et: %s: vigane võti -- %c

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
et: %s: võti `%c%s' ei luba argumenti

en: %s: option `%s' is ambiguous
et: %s: võti `%s' on segane

en: %s: option `%s' requires an argument
et: %s: võti `%s' nõuab argumenti

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
et: %s: võti `--%s' ei luba argumenti

en: %s: option `-W %s' doesn't allow an argument
et: %s: võti `-W %s' ei luba argumenti

en: %s: option `-W %s' is ambiguous
et: %s: võti `-W %s' on segane

en: %s: option requires an argument -- %c
et: %s: võti nõuab argumenti -- %c

en: %s: stopped by signal %d
et: %s: peatatud signaaliga %d

en: %s: terminated by signal %d
et: %s: katkestatud signaaliga %d

en: %s: unrecognized option `%c%s'
et: %s: tundmatu võti `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
et: %s: tundmatu võti `--%s'

en: %s: value for -%c option should be < %ld
et: %s: võtme -%c väärtus peab olema väiksem kui %ld

en: %s: value for -%c option should be >= %ld
et: %s: võtme -%c väärtus peab olema suurem või võrdne kui %ld

en: Cannot open input file `%s'
et: Ei õnnestu avada sisendfaili `%s'

en: Compression ratio %4.2f%%
et: Tihenduse suhe %4.2f%%

en: Database %s is in the %s format.
et: Andmebaas %s kasutab %s vormingut.

en: Features enabled:
et: Lubatud omadused:

en: Filenames: %s
et: Failinimed: %s

en: Filesystem loop detected; `%s' has the same device number and inode as a directory which is %d %s.
et: Failisüsteemis on tuvastatud tsükkel; `%s' omab sama seadme ja i-kirje numbreid kui kataloog %d %s.

en: GNU find version %s
et: GNU find versioon %s

en: GNU findutils version %s
et: GNU findutils versioon %s

en: GNU locate version %s
et: GNU locate versioon %s

en: GNU xargs version %s
et: GNU xargs versioon %s

en: Invalid escape sequence %s in input delimiter specification.
et: Sisendi eraldaja määrangus on vigane paojada %s.

en: Invalid escape sequence %s in input delimiter specification; character values must not exceed %lo.
et: Sisendi eraldaja määrangus on vigane paojada %s; sümboli väärtus ei või ületada %lo.

en: Invalid escape sequence %s in input delimiter specification; character values must not exceed %lx.
et: Sisendi eraldaja määrangus on vigane paojada %s; sümboli väärtus ei või ületada %lx.

en: Invalid escape sequence %s in input delimiter specification; trailing characters %s not recognised.
et: Sisendi eraldaja määrangus on vigane paojada %s; lõpetavad sümbolid %s on tundmatud.

en: Invalid input delimiter specification %s: the delimiter must be either a single character or an escape sequence starting with \.
et: Vigane sisendi eraldaja määrang %s: eraldaja peab olema kas üks sümbol või sümboliga \ algav paojada.

en: Locate database size: %s bytes
et: Locate andmebaasi maht: %s baiti

en: Maximum length of command we could actually use: %ld
et: Tegelikult kasutatava käsu maksimum pikkus on: %ld

en: Only one instance of {} is supported with -exec%s ... +
et: Predikaadiga -exec%s ... + on lubatud kasutada ainult ühte {} paari

en: Report (and track progress on fixing) bugs via the findutils bug-reporting
    page at http://savannah.gnu.org/ or, if you have no web access, by sending
    email to <bug-findutils@gnu.org>.
et: Vigadest teatage (ja protsessi saab jälgida) findutils vea raporti lehel
    http://savannah.gnu.org/ vï kui teil puudub juurdepääs veebile, saates
    emaili aadressil <bug-findutils@gnu.org>.

en: Symbolic link `%s' is part of a loop in the directory hierarchy; we have already visited the directory to which it points.
et: Nimeviide `%s' on osa tsüklist kataloogipuus; me oleme juba külastanad kataloogi, millele see viitab.

en: The current directory is included in the PATH environment variable, which is insecure in combination with the %s action of find.  Please remove the current directory from your $PATH (that is, remove "." or leading or trailing colons)
et: Keskkonnamuutuja PATH sisaldab jooksvat kataloogi, mis on find tegevuse %s korral ebaturvaline.  Palun eemaldage jooksev kataloog PATH muutujast (eemaldage "." või algavad või lõpetavad koolonid)

en: The environment variable FIND_BLOCK_SIZE is not supported, the only thing that affects the block size is the POSIXLY_CORRECT environment variable
et: Keskkonnamuutujat FIND_BLOCK_SIZE ei toetata, bloki suurust mõjutab ainult keskkonna muutuja POSIXLY_CORRECT

en: Unknown system error
et: Tundmatu süsteemi viga

en: Usage: %s [--version | --help]
    or     %s most_common_bigrams < file-list > locate-database
et: Kasuta: %s [--version | --help]
    või     %s enamus_bigram_koode < faili-loend > locate-andmebaas

en: Usage: %s [-H] [-L] [-P] [path...] [expression]
et: Kasuta: %s [-H] [-L] [-P] [tee...] [avaldis]

en: Usage: %s [-d path | --database=path] [-e | -E | --[non-]existing]
          [-i | --ignore-case] [-w | --wholename] [-b | --basename] 
          [--limit=N | -l N] [-S | --statistics] [-0 | --null] [-c | --count]
          [-P | -H | --nofollow] [-L | --follow] [-m | --mmap ] [ -s | --stdio ]
          [-A | --all] [-p | --print] [-r | --regex ] [--regextype=TYPE]
          [-version] [--help]
          pattern...
et: Kasuta: %s [-d tee | --database=tee] [-e | -E | --[non-]existing]
          [-i | --ignore-case] [-w | --wholename] [-b | --basename]
          [--limit=N | -l N] [-S | --statistics] [-0 | --null] [-c | --count]
          [-P | -H | --nofollow] [-L | --follow] [-m | --mmap ] [ -s | --stdio ]
          [-A | --all] [-p | --print] [-r | --regex ] [--regextype=TÜÜP]
          [--version] [--help]
          muster...

en: Usage: %s [path...] [expression]
et: Kasuta: %s [tee...] [avaldis]

en: Valid arguments are:
et: Lubatud argumendid on:

en: WARNING: Hard link count is wrong for %s: this may be a bug in your filesystem driver.  Automatically turning on find's -noleaf option.  Earlier results may have failed to include directories that should have been searched.
et: HOIATUS: %s viidete arv on vale: see võib olla viga teie failisüsteemi draiveris. Kasutan automaatselt find'i -noleaf võtit.  Varasemad tulemused ei pruugi sisaldada kõiki katalooge.

en: Warning: filesystem %s has recently been mounted.
et: Hoiatus: failisüsteem %s on just haagitud.

en: Warning: filesystem %s has recently been unmounted.
et: Hoiatus: failisüsteem %s on just lahti haagitud.

en: You may not use {} within the utility name for -execdir and -okdir, because this is a potential security problem.
et: Võtmetega -execdir ja -okdir ei ole lubatud programmi nimes kasutada {}, kuna see võib olla turvarisk.

en: ^[nN]
et: ^[eE]

en: ^[yY]
et: ^[jJ]

en: actions: -delete -print0 -printf FORMAT -fprintf FILE FORMAT -print 
          -fprint0 FILE -fprint FILE -ls -fls FILE -prune -quit
          -exec COMMAND ; -exec COMMAND {} + -ok COMMAND ;
          -execdir COMMAND ; -execdir COMMAND {} + -okdir COMMAND ;
et: tegevused: -delete -print0 -printf VORMING -fprintf FAILI VORMING -print 
          -fprint0 FAIL -fprint FAIL -ls -fls FAIL -prune -quit
          -exec KÄSKLUS ; -exec KÄSKLUS {} + -ok KÄSKLUS ;
          -execdir KÄSKLUS ; -execdir KÄSKLUS {} + -okdir KÄSKLUS ;

en: ambiguous argument %s for %s
et: segane argument %s (%s)

en: argument line too long
et: argumendi rida on liiga pikk

en: argument to --limit
et: võtme --limit argument

en: block size
et: bloki suurus

en: cannot fork
et: fork ebaõnnestus

en: cannot get current directory
et: ei õnnestu leida jooksvat kataloogi

en: days
et: päeva

en: double
et: dubleeritud

en: environment is too large for exec
et: exec funktsioonile antud keskkond on liiga suur

en: error waiting for %s
et: viga %s oodates

en: error waiting for child process
et: viga alamprotsessi ootamisel

en: invalid -size type `%c'
et: vigane tüüp `%c' -size predikaadile

en: invalid argument %s for %s
et: vigane argument %s (%s)

en: invalid argument `%s' to `%s'
et: vigane argument `%s' predikaadil `%s'

en: invalid expression
et: vigane avaldis

en: invalid expression; I was expecting to find a ')' somewhere but did not see one.
et: vigane avaldis: eeldasin leida sümbolit ')', aga see puudub.

en: invalid expression; you have too many ')'
et: vigane avaldis; liiga palju ')'

en: invalid expression; you have used a binary operator with nothing before it.
et: vigane avaldis; te olete kasutanud binaarset operaatorit, aga tema ees ei ole midagi.

en: invalid mode `%s'
et: vigane mood `%s'

en: invalid null argument to -size
et: vigane tühi argument -size predikaadile

en: invalid predicate `%s'
et: vigane predikaat `%s'

en: level higher in the filesystem hierarchy
et: samm kõrgemal failisüsteemi puus

en: levels higher in the filesystem hierarchy
et: sammu kõrgemal failisüsteemi puus

en: locate database `%s' is corrupt or invalid
et: locate andmebaas `%s' on katki

en: missing argument to `%s'
et: `%s' nõuab argumenti

en: old
et: vana

en: oops -- invalid default insertion of and!
et: oops -- vigane konjunktsioonioperaatori lisamine!

en: oops -- invalid expression type (%d)!
et: oops -- vigane avaldise tüüp (%d)!

en: oops -- invalid expression type in mark_stat!
et: oops -- vigane avaldise tüüp mark_stat'is!

en: oops -- invalid expression type in mark_type!
et: oops -- vigane avaldise tüüp mark_type's!

en: oops -- invalid expression type!
et: oops -- vigane avaldise tüüp!

en: operators (decreasing precedence; -and is implicit where no others are given):
          ( EXPR )   ! EXPR   -not EXPR   EXPR1 -a EXPR2   EXPR1 -and EXPR2
          EXPR1 -o EXPR2   EXPR1 -or EXPR2   EXPR1 , EXPR2
et: operaatorid (kahanevas eelistusjärjekorras; kui muid pole, on operaator -and):
          ( AVALD ) ! AVALD -not AVALD   AVALD1 -a AVALD2   AVALD1 -and AVALD2
          AVALD1 -o AVALD2   AVALD1 -or AVALD2   AVALD1 , AVALD2

en: paths must precede expression
et: teed peavad olema enne avaldist

en: positional options (always true): -daystart -follow -regextype
    
    normal options (always true, specified before other expressions):
          -depth --help -maxdepth LEVELS -mindepth LEVELS -mount -noleaf
          --version -xdev -ignore_readdir_race -noignore_readdir_race
et: positsioonilised võtmed (alati tõesed): -daystart -follow -regextype
    tavalised võtmed (alati tõesed, kasutatakse muude avaldiste ees):
          -depth --help -maxdepth TASE -mindepth TASE -mount -noleaf
          --version -xdev -ignore_readdir_race -noignore_readdir_race

en: sanity check of the fnmatch() library function failed.
et: funktsiooni fnmatch() korrektsuse kontroll ebaõnnestus.

en: single
et: ühekordne

en: tests (N can be +N or -N or N): -amin N -anewer FILE -atime N -cmin N
          -cnewer FILE -ctime N -empty -false -fstype TYPE -gid N -group NAME
          -ilname PATTERN -iname PATTERN -inum N -iwholename PATTERN -iregex PATTERN
          -links N -lname PATTERN -mmin N -mtime N -name PATTERN -newer FILE
et: testid (N võib olla +N või -N või N): -amin N -anewer FILE -atime N -cmin N
          -cnewer FAIL -ctime N -empty -false -fstype TÜÜP -gid N -group NIMI
          -ilname MUSTER -iname MUSTER -inum N -iwholename MUSTER -iregex MUSTER
          -links N -lname MUSTER -mmin N -mtime N -name MUSTER -newer FAIL

en: unexpected extra predicate
et: ootamatu täiendav predikaat

en: unknown
et: tundmatu

en: unmatched %s quote; by default quotes are special to xargs unless you use the -0 option
et: puudub kvoot %s; vaikimisi kasutatab xargs omi kvoote, kui just pole kasutatud võtit -O

en: warning: Unix filenames usually don't contain slashes (though pathnames do).  That means that '%s %s' will probably evaluate to false all the time on this system.  You might find the '-wholename' test more useful, or perhaps '-samefile'.  Alternatively, if you are using GNU grep, you could use 'find ... -print0 | grep -FzZ %s'.
et: hoiatus: failinimed Unixis ei sisalda tavaliselt kaldkriipse (kuigi teed sisaldavad). See tähendab et '%s %s' saab ilmselt selles süsteemis kogu aeg väärtuse 'false'.  Tõenäoliselt on '-wholename' või siis '-samefile' test märksa kasulikum.  Alternatiivina, kui te kasutate GNU grep, võiks proovida 'find ... -print0 | grep -FzZ %s'.

en: warning: database `%s' is more than %d %s old
et: hoiatus: andmebaas `%s' on rohkem, kui %d %s vana

en: warning: not following the symbolic link %s
et: hoiatus: ei järgi nimeviidet %s

en: warning: the -d option is deprecated; please use -depth instead, because the latter is a POSIX-compliant feature.
et: hoiatus: võti -d on aegunud; kasutage palun võtit -depth, viimane on POSIX-ühilduv.

en: warning: the locate database can only be read from stdin once.
et: hoiatus: locate andmebaasi saab standardsisendist ainult korra lugeda.

en: warning: the predicate -ipath is deprecated; please use -iwholename instead.
et: hoiatus: predikaat -ipath on aegunud; kasutage selle asemel palun -iwholename.

en: warning: unrecognized escape `\%c'
et: hoiatus: tundmatu paojada `\%c'

en: warning: unrecognized format directive `%%%c'
et: hoiatus: tundmatu formaadidirektiiv `%%%c'

en: warning: you have specified a mode pattern %s which is equivalent to 000. The meaning of -perm /000 will soon be changed to be consistent with -perm -000; that is, at the moment it matches no files but it will soon be changed to match all files.
et: hoiatus: te määrasite moodi mustri %s, mis on sama kui 000. -perm /000 tähendus muudetakse varsti, et oleks kooskõlas -perm -000; see tähendab, praegu selline muster ei leia ühtegi faili, aga hakkab leidma kõiki faile.

en: warning: you have specified the %s option after a non-option argument %s, but options are not positional (%s affects tests specified before it as well as those specified after it).  Please specify options before other arguments.
et: hoiatus: te olete kasutanud võtit %s peale mitte-võtit %s, aga võtmed ei ole positsioonilised (%s mõjutab eelnevalt ja järgnevalt määratud teste).  Palun andke võtmed enne muid argumente.

en: with a cumulative length of %s bytes
et: kogumahuga %s baiti
